Kennel Angelux Nix - Siberi Husky & Tiibeti spanjel

 

Esileht
Meie Koerad
Kutsikad
Siberi Husky
Tiibeti Spanjel
Border Collie
Kontakt
Meist
In memoriam
Galerii
Viited
Facebook
Youtube

Meist

Meist
Oleme väike hobikennel,mis sai alguse teiseringi koertega. Esimene koer oli meil paberitata taks Bossu, kes tuli meile 1,9 aastasena. Bossule tuli seltsiks Pärnu kodutute loomade varjupaigast paberiteta taks Suusi, kelle vanus on meile teadmata.Tänaseks meil Bossut enam pole, ta lahkus vikerkaaremaale.

Kuna taksilaadsed ei tahtnud halva ilmaga jalutada tuligi mõte leida koer, kellega saaks iga ilmaga välja minna. Nii jõudsimegi huskydeni.

Esimene husky oli Sändi, kes tuli meile 2007 aastal ja oli 1,8 aastane. Talle tuli seltsiks teine husky Lucy, kes tuli meile 2008 aastal ja oli 2,6 aastane. Lucyst sai ka alguse osavõtt näitustest.Lucy esimene näitus oli 2009 kus ta sai serdi ja see innustas meid ikka veel ja veel käima näitustel. 2009 sai algust tehtud Sändiga agilytiga. Sändi on teadaolevalt Eestis esimene husky, kes alustas agilityga, tänaseks on Sändi jõudnud agilitys juba A2 võistlusklassi.

Kui sündis 2010 Lucy esimene pesakond ,siis oli selge, et see tee on meile ja 2010 novembris sai registreeritud meid kenneliks. Kuna olime nii vaimustunud koeramaailmast ja oli tahtmist edasi areneda, siis lisandusid veel tiibeti spanjelid.

© Copyright 2011/03 Kõik õigused kaitstud.